Czarno to widzę. Konkurs na pasek komiksowy

CAŁA POLSKA


godz. 00:01 - 23:59
21
września

Konkurs na pasek komiksowy stał się przez te kilka lat kolejną tradycją Festiwalu „Czytaj!” Nie mogło więc zabraknąć go również w tym roku.

Sprawa jest prosta - wystarczy stworzyć trzy kadry inspirowane hasłem „Czarno to widzę!”. Na wasze prace czekamy do 15 września. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie poniżej.Termin nadsyłania prac minął 21 września. Nie przyjmujemy już zgłoszeń. Zapraszamy za rok!

Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs ma formułę otwartą. Skierowany jest do osób, które ukończyły 16 lat, do zawodowych i nieprofesjonalnych twórców komiksów, jak również do rysowników dopiero rozpoczynających swoją przygodę z komiksem.
2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie autorskiego komiksu i wysłanie go w wersji cyfrowej (w formacie .pdf) poprzez formularz znajdujący się na stronie: festiwalczytaj.pl
3. Pasek komiksowy musi składać się z trzech pojedynczych kadrów.
4. Technika wykonania prac w zakresie: rysunku, malarstwa, grafiki komputerowej i fotografii.
5. Tematyka prac musi odnosić się do hasła konkursu: „Czarno to widzę!”
6. Prace oceni specjalnie powołane jury konkursowe.
7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do opublikowania wybranych prac na stronie internetowej, profilach mediów społecznościowych, materiałach promocyjnych, w wydawnictwach okolicznościowych i materiałach prasowych festiwalu, jako formy promocji autora, komiksu i konkursu.
8. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe.
9. Termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie podany na stronie: festiwalczytaj.pl oraz przesłany uczestnikom drogą mailową.

WSPIERAJĄ NAS

Twórz z nami. Zostań wolontariuszem.