Czytaj albo giń! Warsztaty dla aktorów i lektorów z Przemysławem Bluszczem [w ramach projektu Czytaj i działaj! w Bibliotece]

Biblioteka Publiczna. Filia nr 9,
ul. Nowowiejskiego 15


godz. 16:30 - 19:30
16
października
„Czytaj albo giń!” to szczególne warsztaty teatralne, skupione na aktorskim głosie i możliwościach, jakie daje to narzędzie. Zadania, które postawimy przed młodymi aktorami nie będą łatwe, warto jednak podjąć wyzwanie. Jeśli marzysz o tym, aby spróbować swoich sił na scenie i w studiach nagrań, nie przegap tej okazji. Uczestników „przemagluje” Przemysław Bluszcz – aktor teatralny i telewizyjny – znany z licznych ról (ostatnio widziany choćby w „Belfrze”), polskich dubbingów (m. in. w „Harrym Potterze”) i audiobooków. Aktor jest urodzonym gawędziarzem, o niebywałym poczuciu humoru, dlatego obstawiamy, że będzie mocno i wesoło!

Warsztaty kierowane są do osób powyżej 15 roku życia. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: adam@festiwalczytaj.pl (w temacie należy wpisać „warsztaty teatralne”, a w treści maila: imię, nazwisko, wiek i nr telefonu uczestnika).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

fot. Marcin Szczygieł

WSPIERAJĄ NAS

Twórz z nami. Zostań wolontariuszem.